Volksgezondheid kan ook in crisistijden overeind blijven
10 februari, 2012 – 12:48 | No Comment

Zelfs in dramatische crisistijden, wanneer het Bruto Binnenlands Product instort, is het mogelijk om een goede volksgezondheid te verzekeren. Als men bereid is de publieke gezondheidszorg te versterken. “Kijk bijvoorbeeld naar Cuba in de jaren …

Read the full story »
*Medisch Nieuws*

Medisch Nieuws

Nieuwe ontwikkelingen

Nieuwe ontwikkelingen

Onderzoek

Onderzoek

Opinie & Beschouwing

Opinie & Beschouwing

Zorg 2.0

De zorg is in beweging.

Home » Bijeenkomsten & Symposia

Vernieuwde Masterclass Macrobewegingen in de farmaceutische zorg

Submitted by on 17 augustus, 2009 – 22:48No Comment

rtemagicc farmacie postacademisch onderwijs erasmus academie 300x97 Vernieuwde Masterclass Macrobewegingen in de farmaceutische zorg rtemagicc farmacie postacademisch onderwijs erasmus academie 300x97 photoErasmus Academie biedt in september 2009 en in samenwerking met de Faculteit der Economische Wetenschappen en het instituut Beleid en Management Gezondheidszorg, een vernieuwde masterclass ‘Macrobewegingen in de farmaceutische zorg’ aan. Vanaf donderdag 17 september worden aan de Erasmus Universiteit Rotterdam in 4 modules van telkens twee dagen de gevolgen van de macrobewegingen in de zorg voor de dagelijkse praktijk in de farmaceutische sector gepresenteerd.

De masterclass Macrobewegingen in de farmaceutische zorg geeft deelnemers inzicht in de recente wetenschappelijke inzichten van de economie van de gezondheidszorg. Daarnaast wordt een brug geslagen naar de economie van het ondernemerschap zelf. Een duidelijke vertaalslag dus naar de praktijk van de deelnemers.

De masterclass is speciaal ontwikkeld voor professionals met een hbo of academisch werk- en denkniveau, die zich willen verdiepen in de laatste ontwikkelingen in de economie van de gezondheidszorg en de gevolgen hiervan voor het ondernemerschap.

Belangrijk om te vermelden is dat de KNMP het maximale aantal accreditatiepunten (6) voor een management opleiding aan deze Masterclass heeft toegekend.

In vier modules van twee dagen worden o.a. de ontwikkelingen in de algemene en farmaceutisch specifieke omgeving behandeld, macrobewegingen in de zorg en de capita selecta, waaronder o.a. het gezondheidsrecht en de farmaceutische zorg; Europese regelgeving; voorraadbeheer en logistiek; en de farmaceutische zorg in de Nederlandse basisverzekering.

De masterclass wordt afgesloten met een debat over het inkoopbeleid van zorgverzekeraars.

De colleges vinden om de drie weken op donderdag en vrijdag plaats op de Erasmus Universiteit Rotterdam. De kosten voor deelname bedragen € 4.150, incl. studiemateriaal, koffie/thee en dagarrangementen en parkeerkaarten.

Meer informatie over de masterclass Macrobewegingen in de farmaceutische zorg vindt u op www.erasmusacademie.nl/farmacie. Hier kan men zich ook aanmelden.

Erasmus Academie organiseert als instituut voor postacademisch onderwijs van de Erasmus Universiteit Rotterdam cursussen op hbo+ en universitair niveau voor professionals die verdieping in hun vakgebied zoeken.

Comments are closed.