MedicalFacts naar pagerank 6!
Zo laat op de vrijdag avond ontving ik van een van onze relaties een felicitatie mailtje. Google had een pagerank update doorgevoerd en sinds vandaag zouden we een Pagerank 6 pagina hebben. Gelijk maar even gecontroleerd en het klopte waarempel. En daar ben ik erg blij mee. Een resultaat waar we het afgelopen jaar heel hard aan gewerkt hebben. Want van Pagerank 5 naar pagerank 6 is niet eenvoudig. Maar het is gelukt. Weer iets om echt trots op te zijn! En dus ook voor de al maar groeiend redactie een mooi rapportcijfer, want zo moet je de ranking van een site zien. De site staat al een tijdje goed in Google.
Pagerank is een rapportcijfer van 0 tot 10 op basis van link popularity. Heel kort door de bocht: hoe meer links naar een site hoe hoger het rapportcijfer.





Gefeliciteerd met dit succes!
Medlog is van 4 naar 5 gegaan door de update.
Groet,
Michiel
Jij ook gefeliciteerd met je pg5. Van pg5 naar 6 is moeilijker dan van 4 naar 5 maar ik hoop dat je dat ook voor elkaar weet te krijgen. Misschien moeten we binnenkort maar eens praten om te kijken of we iets voor elkaar kunnen betekenen?
Heb je trouwens het artikel over de zwarte lijst op Ribiz gezien. Ze belde vandaag la terug om te melden dat ze zaken zouden gaan aanpassen. http://www.medicalfacts.nl/2009/10/30/vrouwelijke-artsen-hebben-minder-last-van-zwarte-lijst-ribiz/
ja ik had het gelezen (als trouwe volger van jullie site), geweldige scoop….. RIBIZ blijft RIBIZ… ik kan ze gewoon niet altijd volgen..
Hey Janine,
Ik had je al even per sms mogen feliciteren, maar nu ook maar even hier op je website. Niet alleen hebben jullie veel werk verzet maar ook nog eens goed werk. Een jaar waarin jullie website een duidelijke verbetering in look and feel en gebruikersgemak kreeg. Een paar mooie scoops heeft gehad en nog meer en betere informatie heeft verschaft. Ik weet hoeveel uren jij er in hebt gestoken. Petje af en chapoo. Heel goed gedaan en vooral jou erg gegund. Helaas heeft de website van Privatescan deze keer geen hogere pagerank mogen krijgen, maar ook daar wordt keihard aan gewerkt. Nu vasthouden.
Groet
Frank (Privatescan)
Hoi Frank,
Je was de eerste die het zag dat wij Pg6 hadden. Zonder je sms had ik het pas veel later geweten. Bedankt voor je mooie compliment,ik bloos er zelfs een beetje van. Ook mijn moeder, met wie ik dit samen doen, was blij verrast om het te horen. Want zonder haar kan ik niet naar evenementen en workshops om ook daar ons gezicht te laten zien. Dus ik wil vooral haar ook bedanken. Zij is het afgelopen jaar mijn troef geweest om dit te kunnen realiseren. En niet te vergeten Jan, die zorgt voor de mooie foto’s van workshops en dergelijken.