Plannen voor sluiting MSD Organon uitgesteld tot eind van dit jaar
2 September, 2010 – 09:19 | No Comment

De sluiting van het voormalige Organon in Oss is door MSD uitgesteld tot eind dit jaar. Tot die tijd zoeken moederbedrijf Merck en Organon naar alternatieven, melden de partijen donderdag in een gezamenlijk bericht.. Merck …

Read the full story »
*Medisch Nieuws*

Medisch Nieuws

Nieuwe ontwikkelingen

Nieuwe ontwikkelingen

Onderzoek

Onderzoek

Opinie & Beschouwing

Opinie & Beschouwing

Zorg 2.0

De zorg is in beweging.

Home » E-health, EPD, Ideaworks, M-health, Zorg 2.0

iSOFT brengt vooraanstaande denkers bijeen op ‘Ideaworks For Healthcare’

Submitted by Redactie Medicalfacts/Janine Budding on 31 October, 2009 – 06:472 Comments

DSC 3785 300x199 iSOFT brengt vooraanstaande denkers bijeen op Ideaworks For Healthcare DSC 3785 300x199 photoiSOFT Group Limited, een van de grootste technologische bedrijven voor de zorg, hebben afgelopen week vooraanstaande denkers van alle continenten bij elkaar ontvangen om het debat aan te gaan, te zoeken naar uitdagingen en ideeën. Innovaties voor de toekomst te bespreken die een bijdrage zullen kunnen worden voor de gezondheidszorg.  Het was het eerste Ideaworks symposium dat in Londen werd gehouden .

Ideaworks 09 - werd gehouden in hotel The Grove in Hertfordshire, Engeland, van woensdag 21 tot en met vrijdag 23 oktober 2009. Tijdens twee intensieve dagen – is een onafhankelijk forum van de meest innovatieve en radicaal denkers over de toekomst van de gezondheidszorg bij elkaar gebracht om nieuwe technologie te verkennen. Afgevaardigden uit het bedrijfsleven, de technologie en gezondheidszorgorganisaties uit de hele wereld hebben elkaar de afgelopen week geïnspireerd en uitgedaagd om tot verbetering van de gezondheidszorg te komen door de kracht van ideeën te bundelen. iSOFT’s eerste invite-only Ideaworks symposium zal zich concentreren rond drie agenda’s:

  • Gepersonaliseerde geneeskunde en genomics: hoe zorgaanbieders genomics kunnen gebruiken om gepersonaliseerde gezondheid plannen te ontwikkelen.
  • Het semantische web: Web 3.0 – hype of heilige graal voor de gezondheidszorg IT?
  • Mens / machine-interface: overbruggen van de kloof tussen het menselijke cognitieve model van wat mensen willen bereiken en begrip van de computer van de taak van de gebruiker. Malcolm Gladwell

Keynote spreker was Malcolm Gladwell (auteur van de uitschieters, Blink en The Tipping Point). Malcolm Gladwell is vaste medewerker bij The New Yorker. In 2002 verscheen van hem ‘Het beslissende moment’. ‘Intuïtie’ stond wekenlang op de eerste plaats van de Amerikaanse bestsellerlijsten. Malcolm Gladwell opende de discussie door voorbeelden van innovatie uit zijn ‘Tipping Point’ te bespreken en hoe we een nieuw tijdperk van innovatie in de gezondheidszorg kunnen versnellen.

David Brailer, Amerika’s eerste ‘Health Innovation Czar’ en voorzitter van Volksgezondheid Evolutie Partners, hield ook een presentatie over het beheren en bewaken van veranderingen in de gezondheidszorg.

Andere creatieve geesten onder meer:

* Dr. Brian Cohen, chief technology officer bij iSOFT, heeft meer dan 20 jaar ervaring in het ontwikkelen van systemen voor de gezondheidszorg in de hele wereld,

Brian CohenGary Cohen, Executive Chairman & CEO van iSOFT, zei: “Er zijn een aantal ‘tipping points’ in de gezondheidszorg innovatie in de gehele geschiedenis zijn geweest, en technologie is nu het middel om op een andere wijze zorg op een wereldwijde schaal aan te bieden. De geest van Ideaworks is om te inspireren en creatief denken onder clinici, zorgaanbieders en technologen te stimuleren door deze groepen bijeen te brengen met een aantal van de meest vooraanstaande denkers van de wereld om frisse ideeën te krijgen en verandering te stimuleren die echte voordelen voor de miljarden mensen is initiëren. “

* Nigel Milan, Chief Executive Officer van de Royal Flying Doctor Service van Australië,
* Dr Erika Karplus, Vice President Business Development of Proteus Biomedical
* Jon Hoeksma, Mede-oprichter en directeur van e-Health Media.

Hieronder een kleine inmpressie van de bijeenkomst. Meer verhalen in deze serie zullen volgen…

2 Comments »