Redacteuren met eigen Google Adsense
Array
De afgelopen maand zijn er een hoop ontwikkelingen bij Medicalfacts. Er zijn nieuwe redacteuren bijgekomen en dat zal de komende tijd nog wel vaker gaan gebeuren. Er staat een hoop op stapel wat de komende maanden gerealiseerd gaat worden. En er is weer nieuws. Alle redacteuren bij Medicalfacts krijgen hun eigen Google Adds. Dat werkt eenvoudig. Elke keer als ze een bericht posten komt ‘een eigen’ Google ad onderin het bericht te staan. Helaas, Google verbiedt het om specifieke informatie over Adsense naar buiten te brengen dus wat dit voor redacteuren betekent kunnen we in een later stadium ook niet melden. Wel vormen de ads een extra zakcentje. En dat is mooi voor bezoekers en redacteuren. Ook redacteur worden bij Medicalfacts Medicalfacts.nl is een medische nieuwssite gericht op professionals in de zorg, die sinds augustus 2004 bestaat. Het nieuws op nationaal niveau bestrijkt zowel de eerste- als tweedelijns gezondheidszorg. Daarnaast is er ook buitenlands nieuws op de website te vinden. Dagelijks worden de laatste nieuwsfeiten uit de medische wereld op Medicalfacts.nl geplaatst. Nieuwsfeiten, Opinie en aankondigingen wisselen elkaar af. Het aantal bezoekers neemt maandelijks toe. Naast medici wordt de site bezocht door velerlei disciplines, zowel door zorgverzekeraars als beleidsmakers adviesburo’s en overheidsinstellingen en een grote groep andere belangstellenden.
Pageviews per maand 66000 (op basis van mei 2005)
Pageviews per maand 7.882 unieke bezoekers
Bezoekers per dag 400
Toename bezoeken t.o.v vorige maand + 20 %De primaire doelgroep van Medicalfacts.nl is de zorgverlener in zowel de eerste- als tweedelijn. Daarnaast komen de bezoekers ook van onderzoeksbureau’s in de gezondheidszorg. En andere geïnteresseerden uit de medische en paramedische wereld hun nieuws lezen op Medicalfacts.nl.Toekomst
Medicalfacts.nl is de afgelopen maanden gestaag gegroeid. De komende maanden verwachten we dat Medicalfacts.nl zal blijven groeien. Hierbij zullen we ons gaan positioneren zoals Marketingfacts.nl dat voor marketing nieuws doet.Medicalfacts is DE Medische nieuwssite, met een recente uitbreiding is er ook een uitbreiding in aantal helpende handen nodig! Daarom zijn we op zoek naar stagiairs die het journalistieke ervaring op willen doen en die alles willen leren rondom om Bedrijfsblogging en alles willen weten wat er komt kijken bij het maken van medisch nieuws en het gebruik van de weblog voor bedrijfsmatige toepassingen.
Ben jij flexibel, zelfstandig en hou je van aanpakken? Heb je interesse in medisch nieuws. Wil ervaring opdoen hoe je je eigen weblog bouwt, hoe je de nieuwe media kan gebruiken in de zorg? Meldt je dan aan als verslaggever of redacteur bij Medicalfacts.Functie eisen / persoonsomschrijving: Wij zijn op zoek naar enthousiaste, zelfstandige verslaggevers voor het doen van interviews, nieuwsposten en andere werkzaamheden bij medicalfacts. Werktijden zijn flexibel. Doe ervaring op in een leuk, jong team!
Bedrijf: MedicalfactsHeb je interesse? Stuur een e-mail met je motivatie aan redactie Medicalfacts naar [email protected]