Finland is van 16 – 18 juni Europees centrum voor Ketenzorg

Array

Zes thema’s staan centraal op het tiende congres van het International Network of Integrated Care (INIC) dat van woensdag 16 tot en met vrijdag 18 juni plaatsvindt in Finlands tweede stad Tampere. Het Nederlandse RIVM, haar Finse zusterorganisatie National Instiute for Health and Welfare, de University of Tampere en het JuliusCentrum organiseren dit congres.

De zes thema’s zijn:
1. geïntegreerde diabeteszorg
2. geïntegreerde eerstelijn
3. community mental health services
4. geïntegreerde jeugdgezondheidszorg vanuit Centra voor Jeugd en Gezin
5. geïntegreerde zorg voor dementerenden en
6. Methoden om geïntegreerde zorg te onderzoeken.

Op woensdag 16 juni vinden excursies plaats die afgestemd zijn op de eerste vijf  thema’s. Op 17 en 18 juni komt het congres bijeen
1. rond plenaire inleiders die de zes thema’s verbinden
2. in workshops over de zes thema’s en
3. in bijeenkomsten rond korte lezingen van onderzoekers.
De workshops zijn zo geprogrammeerd dat wie wil, alle workshops kan volgen over hetzelfde thema’s. Bijvoorbeeld bent u alleen geïnteresseerd in geïntegreerde diabeteszorg, dan volg je vijf workshops die na elkaar over dat thema plaatsvinden.

Inmiddels hebben zich vijftig onderzoekers aangemeld voor korte inleidingen. Ook zijn voor alle workshops inleiders gevonden uit vele Europese landen. Zij vertellen hoe in hun land het thema speelt.  Wilt u naar dit Europese congres vol innovaties over geïntegreerde zorg, ketenzorg en zorgprogramma’s? Klik dan hier. http://www.integratedcare.org/

Auteur: prof.dr. Guus Schrijvers

Redactie Medicalfacts / Alida Budding - Hennink

Samen met mijn dochter Janine Budding verzorg ik dagelijks het online medisch nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant is. De rol en beleving van patiënt & Healthy Ageing, zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik heb jarenlang ervaring in diverse functies in thuiszorg.

Recente artikelen