Patiëntendag Oncologie & Informatiemarkt: ‘Toekomst met én na kanker’

Array

20 november 2010 | Bijeenkomst: Patientendag Oncologie & Informatiemarkt: ‘Toekomst met én na kanker’
Op 20 november 2010 wordt in navolging van de succesvolle dagen van 2009 en 2008 een patientendag en informatiemarkt georganiseerd met het thema ‘Toekomst met én na kanker’

De bijeenkomst is bestemd voor patienten en hun naasten.

Toekomst na kanker is een initiatief van
Integraal Kankercentrum Amsterdam’.

Thema-gerichte bijeenkomsten

Naast de algemene patientendag en informatiemarkt worden in 2010 en 2011 diverse thema-gerichte bijeenkomsten georganiseerd waarvoor patienten worden uitgenodigd

De informatieve bijeenkomsten richten zich op één specifieke aandoening. Ook hier is een informatiemarkt te vinden waar u zich kunt laten voorlichten over een varia aan onderwerpen als; voeding, uiterlijke verzorgi ng en werk.

Het definitieve programma + informatie hoe u zich kan aanmelden worden binnenkort via deze webpagina bekend gemaakt.
Datum : 20 november 2010
Tijd : 10:00 tot 15:30
Locatie : VU medisch centrum
Kosten : Nadere informatie volgt
Contactpersoon : Joke van Diemen, VUmc CCA
Telefoon : 020 – 4441058

Bron: VUmc

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

Recente artikelen