Mei 2012: Maand van de Gezondheid bij OBA Amsterdam

Array

Openbare bibliotheek Amsterdam
Mei 2012: Maand van de Gezondheid
De maand mei staat bij de Openbare Bibliotheek Amsterdam (OBA) in het teken van gezondheid. De OBA speelt hierop in door vele activiteiten te organiseren in haar filialen. Hieronder een selectie uit het aanbod. Het volledige aanbod is te vinden via onderstaande link.

In Bibliotheek Staatsliedenbuurt kunt u op zaterdag 12 mei een ontspanningsmassage bij het lezen krijgen tussen 13.00 en 15.00 uur.
Op dinsdag 15 mei om 10.30 uur geeft Korrie de Vet een miniworkshop over zingevingsfitness in Bibliotheek Kinkerbuurt.

Ook in Bibliotheek Kinkerbuurt: De Amsterdamse Mieke Kosters geeft op donderdag 24 mei om 20.00 uur een lezing over haar boek Het geheim van slanke mensen.

In twee bibliotheken in Amsterdam Zuid is op woensdag 16 mei een spreekuur over voeding, leefstijl en beweging. In Bibliotheek Roelof Hartplein om 10.30 uur en in Bibliotheek Olympisch Kwartier om 16.00 uur.

In Bibliotheek Bos en Lommer wordt op woensdag 16 mei om 14.00 uur een workshop Capoeira (Braziliaanse vechtsport) gegeven. Dezelfde workshop wordt ook gegeven in Bibliotheek Mercatorplein op woensdag 16 mei om 16.00 uur.

Voor kinderen vanaf 7 jaar is er in Bibliotheek Reigersbos op woensdag 23 mei om 15.00 uur een workshop Dansen tussen de boeken.

In Bibliotheek Banne Buiksloot wordt op vrijdag 25 mei om 15.30 uur een workshop handlezen gegeven.

Op vrijdag 25 mei tussen 16.00 en 17.30 uur is er in Bibliotheek Diemen een informatiebijeenkomst over CEASE. Dit is een relatief nieuwe therapie om aan autisme gerelateerde klachten van kinderen en volwassenen te behandelen.

In Bibliotheek Bijlmercentrum is op zaterdag 26 mei om 14.00 uur een lezing over de medicinale en rituele planten van Suriname.

Redactie Medicalfacts / Alida Budding - Hennink

Samen met mijn dochter Janine Budding verzorg ik dagelijks het online medisch nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant is. De rol en beleving van patiënt & Healthy Ageing, zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik heb jarenlang ervaring in diverse functies in thuiszorg.

Recente artikelen