67.000 zorgmedewerkers per sms opgeroepen voor booster

Array

Donderdag 9 december staat een tweede sms-actie gepland om zorgmedewerkers van 60 jaar en ouder uit te nodigen voor een boostervaccinatie. Het gaat om zorgmedewerkers die 6 maanden geleden hun tweede vaccinatie bij de GGD hebben gekregen. Na ontvangst van de sms kunnen zij online een afspraak maken.
Om zoveel mogelijk beschikbare tijdvakken op de vaccinatielocaties te vullen, nodigt GGD GHOR Nederland vandaag vervroegd zo’n 67.000 zorgmedewerkers op voor een boostervaccinatie. Een deel van deze mensen heeft dinsdag ook al een sms ontvangen. GGD GHOR Nederland herzendt hem alleen naar de zorgmedewerkers die nog geen afspraak hebben gemaakt nadat ze de sms ontvingen.

Zorgmedewerkers vanaf half december aan de beurt


In principe hebben zorgmedewerkers nog geen uitnodiging om naar een GGD-locatie te komen voor een booster. Werkgevers inventariseren op het moment hoeveel medewerkers zij willen laten uitnodigen. Begin december geeft het RIVM een ‘go’ en worden medewerkers (via de eigen werkgever) uitgenodigd. Half december starten de GGD’en met het zetten van de boostervaccinaties.

Nu langskomen zonder brief of sms heeft geen zin


Zorgmedewerkers zonder brief of sms zijn nog niet aan de beurt voor een boostervaccinatie. Vrije inloop zonder afspraak is dan ook niet mogelijk. De 67.000 mensen die de sms hebben ontvangen, moeten deze op de vaccinatielocatie kunnen tonen in combinatie met hun identiteitsbewijs.

Bron: GDD GHOR

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

Recente artikelen