Wim Duisenberg, voorzitter NKI-AvL, overleden

Array

Met het overlijden van Wim Duisenberg is het NKI-AvL (Nederlands Kanker Instituut/Anthonie van Leeuwenhoekziekenhuis) in Amsterdam haar voorzitter van de Raad van Toezicht kwijt. Duisenberg leidde de Raad van Toezicht van het NKI-AVL sinds juni 1996.
Namens de Raad van Bestuur laat Ton Berns op de site weten dat het NKI-AvL met grote verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Wim Duisenberg. De afgelopen weken was Duisenberg nog nauw betrokken bij de strategie van het ziekenhuis voor het veiligstellen van de belangen van het NKI-AVL in het kader van de ziekenhuissituatie in Amsterdam-West.

Bron: NKI-AvL

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

One thought on "Wim Duisenberg, voorzitter NKI-AvL, overleden"

  1. Erg Interessant

Comments are closed.

Recente artikelen