Consumentenbond: Wacht met afsluiten nieuwe zorgverzekering

Array

De komende weken komen alle zorgverzekeraars met de nieuwe premies en polisvoorwaarden voor 2008. De Consumentenbond raadt mensen aan om in ieder geval te wachten met het afsluiten van een nieuwe verzekering tot 15 november. Pas medio november zijn alle prijzen en voorwaarden bekend. Wie al voor die tijd een nieuwe zorgverzekering afsluit, kan een andere interessante aanbieding mislopen. Overstappen kan zeker lonen, maar let bij het kiezen van een zorgverzekering op meer dan alleen de prijs. Kijk ook naar de dekking en probeer daarbij rekening te houden met behandelingen die je in 2008 moet ondergaan.

Vanaf 15 november kunnen leden van de Consumentenbond op deze site aan de hand van een speciaal programma uitzoeken welke zorgverzekering het best bij hen past. Tot 31 januari 2008 is het mogelijk om over te stappen, maar dan moet de huidige verzekering wel uiterlijk 31 december 2007 worden opgezegd. Wie niets doet, blijft automatisch bij zijn huidige zorgverzekeraar.

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

One thought on "Consumentenbond: Wacht met afsluiten nieuwe zorgverzekering"

  1. Naast prijzen zijn natuurlijk ook kortingen op de zorgverzekering belangrijk. Het kan handig zijn om te wachten tot de korting op de zorgpremie bekend zijn. Websites die inzicht in kortingen geven zijn bijvoorbeeld http://www.zorgpremiekorting.nl en http://www.kiesbeter.nl

Comments are closed.

Recente artikelen