Vijftigplusser.nl lanceert ‘Hyves’ voor 50 plussers

Array

Eindelijk is het zover. Vanaf vandaag is het eerste Nederlandse ‘online social network’ voor 50 plussers een feit. Vijftigplusser.nl heeft haar succesvolle portal omgebouwd tot de eerste ‘Hyves’ voor ouderen. Met persoonlijke profielen, eigen en gedeelde fotoboeken, een verjaardagskalender, vriendenoverzichten, clubs en groepen vormen, volle agenda’s, een eigen berichtenservice en veel persoonlijke artikelen, geeft Vijftigplusser.nl haar concurrentie het nakijken. De Eons.com van de lage landen heeft inmiddels 15.000 zeer actieve leden. Die netwerken al naar hartelust met de nieuwe functies. Vooral het vormen van clubs blijkt een populaire bezigheid.

3 miljoen gebruikers
Oprichter Thijs van Halteren verwacht in december 100.000 bezoekers en maar liefst 1 miljoen pageviews. De eerste nieuwe gebruikers hebben zich inmiddels aangemeld. En de groei is er voorlopig nog niet uit. “In Nederland wonen 5,3 miljoen 50 plussers, waarvan meer dan 60% toegang heeft tot het internet”. Dat zijn 3 miljoen gebruikers. “We hebben dus nog een lange weg te gaan”, concludeert van Halteren.

Niet voor jongeren

Lid worden van Vijftigplusser.nl is gratis. Om de site exclusief voor 50 plussers te houden is de minimum leeftijd voor leden 45 jaar. Jongeren mogen alleen stiekem een kijkje nemen. Vijftigplusser.nl heeft voor hen een oefenprofiel aangemaakt. De gebruikersnaam daarvan is vrolijk en het wachtwoord tester.

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

Recente artikelen