Trias on Ice

Array

Kinderen konden deelnemen aan de kampen als ze de slagzin: ‘Ik schaats graag in het Schaatskamp van Annamarie Thomas, omdat …’ op een originele manier afmaakten. De wedstrijd is uitgezet tijdens het Trias on Ice evenement dat in december plaatsvond. Trias heeft vlak voor de kerstvakantie schaatsclinics georganiseerd voor leerlingen van basisscholen in Gorinchem, Gouda en Dordrecht. De lessen werden op de stadsijsbanen van deze drie steden gegeven. Alle deelnemende klassen gingen op de foto en vonden hun klassenfoto terug op de website van Trias. Ook was hier de genoemde slagzinwedstrijd te vinden. Hoofdprijs was een dag of weekend schaatskamp met Annamarie Thomas. Uit de vele leuke inzendingen zijn een aantal winnaars geselecteerd voor een schaatskamp in Den Haag of Breda. Begin 2008 hebben in totaal zestien kinderen deelgenomen aan deze schaatskampen en ontzettend genoten.

Gezondheid, bewegen en ontspanning
Trias ondersteunt Annamarie Thomas in haar schaatskampen. Voor Trias staat gezondheid, beweging en ontspanning hoog in het vaandel. Schaatsen betekent bewegen, lekker in je vel zitten, sportief bezig zijn en gezelligheid. Annamarie Thomas zet zich hier voor in. Dankzij de financiele ondersteuning kunnen ondermeer de entreeprijzen omlaag worden gebracht. Hierdoor wordt het voor meer kinderen betaalbaar om deel te kunnen nemen aan de schaatskampen. Het gezamenlijke doel is om meer kinderen te laten proeven van de ijssfeer en enthousiast te maken voor de schaatssport. Op deze manier maken kinderen op een leuke wijze kennis met gezondheid, beweging en ontspanning.

Schaatskamp
Annamarie Thomas organiseert in februari nog een schaatskamp. Deze wordt gehouden van 26 tot en met 27 februari in Heerenveen. Aanmelden kan via de website van Annamarie Thomas, www.schaatskamp.nl.

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

Recente artikelen