Meer seks goedkoop alternatief voor IVF?

Array

Stelletjes die moeite hebben met zwanger raken, moeten gewoon meer seks hebben. Volgens Britse wetenschappers werkt dit net zo goed als de meest gebruikte behandelingen, aldus GezondheidsNet.

Volgens de onderzoekers kunnen vruchtbaarheidsklinieken de koppels beter met dit advies naar huis sturen dan dat ze ze meteen behandelen. De vruchtbaarheidsklinieken moeten vooral advies geven over hoe vaak en wanneer de koppels het beste seks kunnen hebben. Vruchtbaarheidsmedicijnen als Clomid en kunstmatige inseminatie werken namelijk niet zo goed als gedacht.

Uit het onderzoek blijkt dat koppels vaak niet genoeg seks hebben, daarnaast kunnen mannen die een lage hoeveelheid spermacellen produceren, dit juist verbeteren door vaker seks te hebben. Natuurlijk moeten ze ook hun levenstijl aanpassen: genoeg bewegen, gezond eten, stress vermijden en stoppen met roken.

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

2 thoughts on "Meer seks goedkoop alternatief voor IVF?"

  1. Wat een belachelijk onderzoek en conclusie! Alsof die stellen al niet alles hebben geprobeerd, inclusief ovulatietesten e.d. Wij zijn met Clomid zwanger geworden en geloof me.. als je eitjes niet rijpen (dat stimuleert Clomid) dan doen ze dat niet, ook niet als je er 100x tegenaanvrijdt!

  2. Hallo! 

    Sorry om niet ontopic te reageren, maar ik was hier aan het rondhangen, ben vroeger nog op dit forum geweest en nu kon ik niet meer aanmelden omdat ik mijn oud paswoord en naam vergeten was, en wist niet meer welk email adres ik gebruikte.

    Daarom opnieuw geregistreerd

    Weet iemand een idee om extra geld te verdienen, ik ben op het moment in geldgebrek na een moeilijke periode. Ik heb een dochter van 7 jaar dus alle tips zijn welkom!

    Groetjes,

    Marleen

Comments are closed.

Recente artikelen