Beste GGD is GG&GD in Utrecht

Array

De GG&GD Utrecht komt als beste GGD in het land uit de bus bij een onderzoek naar werken volgens de landelijk vastgestelde kwaliteitsnormen. Dat betekent dat medewerkers van de GG&GD Utrecht klantgericht werken en de kwaliteit is gewaarborgd. Het college is hiermee zeer content. Wethouder Rinda den Besten zal de medewerkers van de GG&GD morgenmiddag tijdens hun Nieuwjaarsbijeenkomst feliciteren. Het onderzoek is in opdracht van GGD Nederland uitgevoerd onder alle Nederlandse GGD’en. Sinds begin 2008 heeft GG&GD Utrecht HKZ-certificaten voor al haar taken binnen de openbare gezondheidszorg. HKZ staat voor Harmonisatie Kwaliteitsbeoordeling in de zorgsector en is een landelijk erkende organisatie die kwaliteitsnormen voor zorginstellingen opstelt. Het gaat om Infectieziektepreventie en -bestrijding (met de onderdelen tuberculosebestrijding, soa/aids, overige algemene infectieziektebestrijding en reizigersadvisering en –immunisatie), Jeugdgezondheidszorg, Openbare geestelijke gezondheidszorg, Gezondheidsbevordering, Epidemiologie, Medische Milieukunde en Toezicht op en handhaving van wet- en regelgeving kinderopvang

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

Recente artikelen