Openbaar conceptrapport gezonde ar­beids­om­stan­dig­he­den

Array

De Ge­zond­heids­raad heeft een con­cept­rap­port open­baar gemaakt waarin de Com­mis­sie Ge­zond­heid en Be­roeps­ma­ti­ge Bloot­stel­ling aan Stoffen (Com­mis­sie GBBS) van de raad de ge­zond­heids­ri­si­co’s ana­ly­seert van be­roeps­ma­ti­ge bloot­stel­ling aan me­thyl­me­tha­cry­laat

De voor­zit­ter van de Ge­zond­heids­raad biedt de ge­le­gen­heid om in­hou­de­lijk com­men­taar te leveren op dit con­cept­rap­port. Het con­cept­rap­port is onder meer voor­ge­legd aan de Sub­com­mis­sie Grens­waar­den op de Werk­plek van de Sociaal Eco­no­mi­sche Raad en aan des­kun­di­gen uit kringen van werk­ge­vers-​ en werk­ne­mers­or­ga­ni­sa­ties. Ook andere be­lang­stel­len­den kunnen com­men­taar leveren op het con­cept­rap­port. De com­men­taar­ter­mijn loopt tot 1 april 2011. De Com­mis­sie GBBS betrekt het ont­van­gen com­men­taar bij het vast­stel­len van het de­fi­ni­tie­ve advies. Het de­fi­ni­tie­ve advies zal worden aan­ge­bo­den aan de staats­e­cre­ta­ris van Sociale Zaken en Werk­ge­le­gen­heid.

Aandachtsgebied
Gezonde ar­beids­om­stan­dig­he­den

Bron: Ge­zond­heids­raad

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

Recente artikelen