Brand in slooppand van UvA aan Roeterstraat

Array

Er is brand uitgebroken in een pand van de Universiteit van Amsterdam. Het pand ligt aan de Roeterstraat. De brandweer spreekt over een middel brand.De brand zou zijn ontstaan onder het dak van het gebouw. Er zijn nog geen berichten van slachtoffers en het is onduidelijk hoeveel mensen in het band aanwezig waren toen de brand uitbrak.Ook op Twitter zijn foto’s te zien van de rook die in de wijde omgeving te zien is. De brandweer is uitgerukt met groot materieel uitgerukt.

UPDATE: De #brand bij UvA is zo goed als onder controle, nablussing aangevangen. #grip1 http://t.co/gQbocPW

 UPDATE2: De #brand bij #UvA was in een sloopgebouw. Daar werd tot voor kort nog college gegeven #roetersstraat

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

Recente artikelen