22-03-12 Uitreiking van de Dick Held prijzen 2012 tijd 20.00 – 21.30..

Array

Deze prijs is in 1996 ingesteld door de toenmalige afdeling Leiden van de KNMG. Met de naam van deze prijs wordt Dick Held geeerd, de Oegstgeestse huisarts die meer dan 25 jaar bestuurssecretaris van de afdeling Leiden en Omstreken der KNMG is geweest.

De jury, bestaande uit Dr. A.J.M. de Craen (voorzitter), Dr. H. van Slooten, Dr. H.J. van Duijn, Dr. G.J Liefers, heeft dit jaar uit de vele inzendingen een seniorprijs en een juniorprijs toegekend.

De Junior Prijs is toegekend aan dhr. Derek Tersmette voor zijn scriptie ‘Problematische protocollen’ Overzicht en beschouwing over niet-positief beoordeelde onderzoeksprotocollen in het LUMC 1998-2010?.

De Senior Prijs is toegekend aan dr. Maartje Nielsen, voor haar proefschrift ‘Clinical and molecular aspects of MUTYH- and APC-associated polyposis’.

startdatum 22 maart 2012
einddatum 22 maart 2012
tijd 20.00 – 21.30 uur
locatie LUMC, Leiden
onderwerp Uitreiking van de Dick Heldprijzen 2012

Programma
19.30 uur
Ontvangst met koffie

20.00 uur
Opening door Kawita Kanhai, Commissaris Dick Held Prijs

20.10 uur
Voordracht dhr. Derek Tersmette
?Problematische protocollen. Overzicht en beschouwing over niet-positief beoordeelde onderzoeksprotocollen in het LUMC 1998-2010?.

20.30 uur
Voordracht dr. Maartje Nielsen
?Clinical and molecular aspects of MUTYH- and APC-associated polyposis?.

20.55 uur
Prijsuitreiking

21.10 uur
Voordracht Prof. mr. dr. Engberts
Hij zal spreken over het actuele onderwerp: medisch beroepsgeheim

21.30 uur
Sluiting en aansluitend borrel

Elke belangstellende is van harte uitgenodigd!

Locatie:
LUMC, Collegezaal 2
Albuinusdreef 2
2333 ZA  Leiden

Informatie:
E-mail: [email protected]
Website: www.knmgdistrictV.nl

bron: KNMG

Redactie Medicalfacts / Alida Budding - Hennink

Samen met mijn dochter Janine Budding verzorg ik dagelijks het online medisch nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant is. De rol en beleving van patiënt & Healthy Ageing, zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik heb jarenlang ervaring in diverse functies in thuiszorg.

Recente artikelen