Belgische opzegsite gaat internationaal

Array
De Belgische sepastop.eu is vanaf nu ook beschikbaar in Duitsland. sepastop.eu helpt consumenten met het opzeggen van allerlei abonnementen en diensten. Naast Duitsland is sepastop.eu beschikbaar in België, Nederland en Frankrijk. Via de website kan je makkelijk een opzegbrief opstellen en deze, indien gewenst, meteen online aangetekend laten verzenden.

Veel bedrijven maken het nog steeds nodeloos moeilijk om op te zeggen. Van hardnekkige fitness abonnementen waar je maar niet van af geraakt, tot onverwachte rekeningen lang nadat je dacht opgezegd te hebben. De juiste opzegprocedures zijn vaak moeilijk te vinden.

Sepastop.eu

De jonge ondernemer, Nathan De Hert, startte in januari 2015 met http://www.directopzeggen.be. Als snel volgde het Waalse broertje http://www.resilier.be om ook Franstalig België van dienst te zijn. Met het oog op uitbreiding in Europa richtte Nathan daarna sepastop.eu op. Zo werd het mogelijk om eveneens in Nederland en Frankrijk abonnementen op te zeggen via hun online verzendservice. Nu is ook Duitsland aan de beurt.

Nathan De Hert: “We zijn zeer blij met de groei van het afgelopen jaar. Inmiddels werken we samen met 6 medewerkers en verwerken we honderden opzeggingen per dag.”

Kant-en klare opzegbrieven

Op de website vind je kant-en klare opzegbrieven voor meer dan 1.000 verschillende diensten. Telkens worden eerst de opzegregels herhaald, zoals de opzegtermijn en eventuele kosten die in rekening kunnen worden gebracht. Daarna kan je je gegevens invullen, waardoor je opzegbrief automatisch gegenereerd wordt. Hierna kan je kiezen om je brief te printen en zelf te verzenden of meteen online aangetekend te laten verzenden.

De opzegsite wordt steeds populairder. Maandelijks zeggen meer dan 14.000 mensen één of meerdere diensten op via sepastop.eu.

Nederlandse website: https://www.sepastop.eu/nl-nl/

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

Recente artikelen