Eenvoudige en snelle rijbewijskeuring bestaat al

Array

Demissionair Minister Melanie Schultz van Haegen vindt dat de medische rijbewijskeuring voor iedereen boven de 70 jaar eenvoudiger en sneller kan. Kennelijk is de minister niet op de hoogte van het bestaan van een organisatie die zich al jaren inzet voor betaalbare en minder omslachtige seniorenkeuringen.

Directeur Els Koopman van Regelzorg maakt zich zorgen over de uitspraken van de minister in de pers. “Straks gaat iedereen zitten afwachten. Ik roep senioren dan ook op om  op tijd een afspraak te blijven maken, want het is nog lang niet zover. Vergeet niet dat het kabinet demissionair is, het zomerreces eraan komt  en daarna de  verkiezingen. Dit lijkt mij dan ook verdacht veel op aandacht  vragen om kiezers te winnen onder de ouderen.”

Regelzorg organiseert op inmiddels meer dan 225 locaties in Nederland voordelige, CBR-erkende  rijbewijskeuringen. Via hun landelijke afsprakennummer of online kan hiervoor eenvoudig gereserveerd worden. Alle medewerkers zijn goed op de hoogte van alle ontwikkelingen en bieden veel aanvullende informatie en service. Daarnaast is Regelzorg betrokken bij nascholingsprojecten voor keuringsartsen (via VVRA) en bij opfristrainingen voor senioren in samenwerking met ANWB Rijscholen. Meer informatie op www.regelzorg.nl

Redactie Medicalfacts / Alida Budding - Hennink

Samen met mijn dochter Janine Budding verzorg ik dagelijks het online medisch nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant is. De rol en beleving van patiënt & Healthy Ageing, zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik heb jarenlang ervaring in diverse functies in thuiszorg.

Recente artikelen