www.demenz.nl: nieuw internetportaal van Menzis

Array

Zorgverzekeraar Menzis heeft een nieuw internetportaal gelanceerd voor iedereen met vragen over gezondheid, zorg en welzijn. Het biedt de mogelijkheid om, voor iedereen die bij Menzis verzekerd is, via demenz.nl rechtstreeks met de huisarts te overleggen. De site bladert als een magazine, informeert als een medische encyclopedie en biedt hulp in de vorm van een digitaal consult met een huisarts.

Demenz.nl biedt handige gezondheidstips, test-uzelf-testen, lifestyle nieuws, recepten medische nieuwtjes en meer. Altijd betrouwbaar en up-to-date. Daarnaast biedt demenz.nl een complete medische encyclopedie. Speciaal voor Menzis verzekerden heeft demenz.nl aantrekkelijke voordeelacties.

Persoonlijk advies online
Wie meer wil weten en verdieping zoekt, kan alles vinden over een bepaald onderwerp en kan daarover zelfs online persoonlijk advies ontvangen. Bezoekers van demenz.nl maken hiervoor gebruik van vragenlijsten die ontwikkeld zijn in samenwerking met Dokterdokter.nl, de online medische hulpdienst. Wie dan nog geen afdoende antwoord op zijn vraag heeft, kan online individuele hulp krijgen. Bijvoorbeeld van de huisarts, maar ook van de afdeling Zorgadvies. Via e-mail kan een vraag gesteld worden die via e-mail of telefonisch wordt beantwoord.

De site is bereikbaar via www.demenz.nl en via een link op www.menzis.nl

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

Recente artikelen