18 mei Dance for Charity

Array
D4CCustom.jpg

 

 
 
Op 18 mei vind Dance for Charity plaats.
 
De opbrengst gaat naar het oa door punt.nl gesponsorde team: Loggers lopen voor Leven
 
Een mooie mogelijkheid om medeloggers te ontmoeten. Hier veel meer details: klik  
 
Het zou leuk zijn als je hieronder reageert of je wel of niet komt op 18 mei.
Van harte aanbevolen door Henkjan van punt.nl!

 

Redactie Medicalfacts/ Janine Budding

Ik heb mij gespecialiseerd in interactief nieuws voor zorgverleners, zodat zorgverleners elke dag weer op de hoogte zijn van het nieuws wat voor hen relevant kan zijn. Zowel lekennieuws als nieuws specifiek voor zorgverleners en voorschrijvers. Social Media, Womens Health, Patient advocacy, patient empowerment, personalized medicine & Zorg 2.0 en het sociaal domein zijn voor mij speerpunten om extra aandacht aan te besteden.

Ik studeerde fysiotherapie en Health Care bedrijfskunde. Daarnaast ben ik geregistreerd Onafhankelijk cliëntondersteuner en mantelzorgmakelaar. Ik heb veel ervaring in diverse functies in de zorg, het sociaal domein en medische-, farmaceutische industrie, nationaal en internationaal. En heb brede medische kennis van de meeste specialismen in de zorg. En van de zorgwetten waaruit de zorg wordt geregeld en gefinancierd. Ik ga jaarlijks naar de meeste toonaangevende medisch congressen in Europa en Amerika om mijn kennis up-to-date te houden en bij te blijven op de laatste ontwikkelingen en innovaties. Momenteel ben doe ik een Master toegepaste psychologie.

De berichten van mij op deze weblog vormen geen afspiegeling van strategie, beleid of richting van een werkgever noch zijn het werkzaamheden van of voor een opdrachtgever of werkgever.

One thought on "18 mei Dance for Charity"

  1. Top voor deze melding!! Leuk voor een gezellig uitje met zijn allen, want zorg niet alleen voor de ander, maar ook voor jezelf 😉

Comments are closed.

Recente artikelen