GGZ instellingen enthousiast over de nieuwe QuestManager
ArrayDe GGZ instellingen die voorheen met Synquest-QuestManager werkten zijn in de afgelopen periode overgegaan naar de nieuwe QuestManager van \’n softwarebedrijf. De reacties hierop zijn enthousiast. \’n softwarebedrijf Software heeft de oplossing voor Routine Outcome Monitoring (ROM) volledig nieuw ontwikkeld op basis van jarenlange ervaring van haar klanten met ROM en de technologische mogelijkheden van deze tijd. Deze nieuwe software oplossing biedt onder andere uitgebreide koppelmogelijkheden met een groot aantal EPD’s en biedt daarnaast ondersteuning voor diagnostiek, benchmarking en screening.
\’n softwarebedrijf QuestManager biedt ondersteuning bij ROM door gebruik te maken van een uitgebreide bibliotheek met meet- en screeningsinstrumenten. Daarnaast biedt de oplossing ondersteuning bij diagnostiek. Onder andere door het gebruik van de MINI-plus vragenlijst. Het koppelen met externe (zorg)systemen is één van de speerpunten van de nieuwe oplossing. Hierin kunnen clienttevredenheidslijsten worden opgenomen. Voorbeelden van een aantal gerealiseerde koppelingen met EPD’s zijn Psygis/Quarant, USER en Regas. Op deze manier krijgen behandelaren op één plek inzicht in alle client gerelateerde informatie.
Margot Metz, senior beleidsmedewerker en projectleider ROM bij GGz Breburg over deze vernieuwing: “Door het werken met \’n softwarebedrijf QuestManager zijn voor ons laagdrempelige mogelijkheden beschikbaar gekomen om clienten en betrokkenen op verschillende plekken vragenlijsten te laten invullen. Het systeem is eenvoudig in het gebruik en gekoppeld aan ons EPD. Actuele clientgegevens gaan direct mee over naar ons EPD. Ook hebben we het systeem zo ingericht dat per doelgroep, met één druk op de knop, automatisch vragenlijsten op meerdere meetmomenten in de tijd worden klaargezet. Hulpverleners kunnen via het EPD direct de meetresultaten via duidelijke grafieken inzien en bespreken met de client. In één blik zie je hoe het gaat met de client in de behandeling.â€
Met de nieuwe \’n softwarebedrijf QuestManager is het genereren van (management) rapportages uitgebreid. Dit kan gecombineerd worden met datawarehouses. QuestManager maakt het mogelijk om, zowel intern als extern, te benchmarken in samenwerking met bijvoorbeeld Stichting Benchmark GGZ. QuestManager bevat een uitgebreide bibliotheek met meerdere type vragenlijsten. De CQ-index is tevens beschikbaar. Op die manier kan elke zorgaanbieder de eigen geleverde zorg meten, optimaliseren en inzichtelijk maken.
Niek de Klerk, beleidsmedewerker bij Emergis geeft aan: “Emergis werkt al langere tijd naar tevredenheid met QuestManager. Voor ons is naadloze integratie middels een koppeling met het EPD een must. Behandelaren moeten alles vanuit één dossier kunnen doen. \’n softwarebedrijf QuestManager wordt goed ondersteund en actief doorontwikkeld. Op die manier kan de hele organisatie gebruiken maken van Routine Outcome Monitoring.â€
Naast GGz Breburg en Emergis werken ook Dimence, GGZ Delfland, GGZ inGeest, GGZ Noord-Holland-Noord, Reinier van Arkel en Rivierduinen nu met \’n softwarebedrijfQuestManager. Daarnaast wordt \’n softwarebedrijf QuestManager inmiddels toegepast door ondermeer Broeders van Liefde en Synaeda.
\’n softwarebedrijf QuestManager
Voor meer informatie over \’n softwarebedrijf QuestManager, bel ons via 0318 – 75 47 00 of e-mail naar [email protected]