Begin uw vakantie met korting bij de GGD
ArrayUit onderzoek blijkt dat bijna de helft van de reizigers naar risicogebieden onvoldoende beschermd vertrekt. In bijvoorbeeld Turkije en andere exotische vakantiebestemmingen komen hepatitis A en malaria voor.
U geniet extra van uw vakantie als u goed geïnformeerd en voorbereid bent. Maak dus ruim voor vertrek een afspraak met de GGD. Zo weet u of u een vaccinatie nodig heeft of andere voorzorgsmaatregelen moet treffen.
Univé-VGZ-IZA-Trias (UVIT) heeft als eerste zorgverzekeraar een contract gesloten met de GGD. Als IZA-verzekerde krijgt daarom u korting op reizigersadvies, reisvaccinaties en -producten. Dit geldt voor alle verzekeringen, dus ook de basiszorgverzekering.
Informatie over reizigerszorg door de GGD vindt u op www.ggdreizen.nl. Voor een overzicht van de aanbevolen vaccinaties per vakantieland kijkt u op de Virtuele Wereldbol van www.gezondiza.nl.